ФК "Підгір'я". Склад команди. Дорослі. Гравець День народження
1.Бітківський Андрій Дмитрович 18.03.1978
2.Глодан Андрій Михайлович 18.10.1985
3.Гуменюк Іван Миколайович 29.06.1989
4.Дем'янів Віктор Вікторович 21.03.1989
5.Дидич Роман Мирославович 23.01.1979
6.Дутчин Андрій Михайлович 22.09.1986
7.Захарчук Любомир Васильович 10.03.1974
8.Збіглей Олександр Васильович 30.11.1980
9.Зеленюк Ігор Михайлович 15.10.1972
10.Кадайський Іван Ярославович 07.07.1986
11.Кобза Олег Петрович 30.01.1985
12.Коровайчук Володимир Ваисльович 13.05.1985
13.Крайник Володимир Дмитрович 01.03.1958
14.Мискоглід Микола Михайлович 03.09.1978
15.Павл'юк Іван Антонович 20.06.1976
16.Парфан Микола Ярославович 04.12.1986
17.Петрунчак Петро Ігорович 12.07.1988
18.Пищ Любомир Васильович 14.03.1987
19.Рев'юк Микола Ярославович 01.01.1985
20.Татарський Андрій Ярославович 13.12.1985
21.Тащук Олег Захарійович 22.07.1984
22.Тимків Микола Іванович 19.12.1976
23.Ткачук Михайло Васильович 03.02.1979
24.Федик Дмитро Юрійович 04.01.1988
25.Чіх Андрій Васильович 04.12.1980
26.Яцишин Ігор Михайлович 25.02.1972
Всі ігри команди у 2008 році
кубок Мирослава Думанського
Група А (Підгір’я)
ФК «Підгір’я» – «Газовик» Богородчани – 0:1 (Грицюк, 21). Вилучення: П’ятничук, 79 (Г), Романюк, 89 (Г).
«Чорногора-Ніка» – ФК «Підгір’я» – 1:4 (Соколов, 57 – Глодан, 12, Ткачук, 62-п., Чіх, 48, Татарський,89).
«Карпати» – ФК «Підгір’я» – 0:1 (Глодан, 73). Вилучення: Басараб, 83 (К), Конкольник, 90+1 (К).
Становище команд.
Група А
І В Н П М О
1„Карпати” 3 2 0 1 11-2 6
2„Газовик” 3 2 0 1 7-6 6
3ФК „Підгір’я” 3 2 0 1 5-2 6
4“Чорногора-Ніка” 3 0 0 3 3-16 0
Першість Івано-Франківщини. 2 ліга
1 тур. 17 квітня
ФК «Підгір’я» – «Чорногора-Ніка»-ніч"я,юнаки-перемога
2 тур. 20 квітня
«Кроно-Карпати» – ФК «Підгір’я»-ніч"я,юнаки-перемога
3 тур. 4 травня.
Підгір’я – Тисмениця – 3:2 (І.Павлюк, 8, М.Ткачук, 87, 90+2 – Смикавчук, 23, 75). Вилучення: Лукинів, 36 (Т). Юнаки – 4:0.
Кубок Івано-Франківщини. 1/16 фіналу. 1 травня. Підгір’я – «Княгинин» – 0:0 , по пен. – 1:3. Вилучення: Тащук, 88 (К).
4 тур. 11 травня
Печеніжин – Підгір’я – 3:2 (Гоцул, 16, В.Белей, 39-п., К.Гаврилюк, 84 – М.Ткачук, 6, 47). Нереалізоване пенальті: М.Ткачук, 47. Юнаки – 0:0
5 тур. 6 липня
ФК «Підгір’я» – «Колос»-2:3 (І.Павлюк, 28, 90 – В.Максим’юк, 19, Шарморецький, 44, Козловський, 81). Юнаки – 7:0 .
6 тур. 25 травня
Делятин – Підгір’я – 2:1 (Зупник, 32-п., 62 – Тащук, 52). Вилучення: Коровайчук, 52 (Д). Юнаки – 0:0
7 тур. 1 червня
Підгір’я – Болехів – 1:1 (Пищ, 7 – Пихней, 60). Вилучення: І.Павлюк, 88 (П). Юнаки – 1:1.
8 тур. 8 червня.
Кути – Підгір’я – 1:1 (Грабовецький, 35 – М.Ткачук, 45). Юнаки – 2:1.
9 тур. 15 червня
ФК «Підгір’я» – вільне
10 тур. 22 червня.
Тлумач – Підгір’я – 2:2 (Б.Павлюк, 10-п., Єжижанський, 32 – М.Ткачук, 28, 43). Юнаки – 4:3.
11 тур. 26 червня
Підгір’я – Побережжя – 1:2 (Рев’юк, 69 – Тащук, 30-авт., В.Дутчак, 58). Юнаки – 5:1.
2 коло
12 тур. 4 вересня.
«Чорногора-Ніка» – Підгір’я – 0:4 (Збіглей, 30, 64, Шнайдер, 87, 90+1). Вилучення: Байміструк, 75 (Ч). Юнаки – 0:5.
13 тур. 10 серпня
Підгір’я – Брошнів – 0:0 . Юнаки – 2:0
14 тур. 17 серпня
Тисмениця – Підгір’я – 0:1 (Татарський, 74). Вилучення: Лукинів, 90+2 (Т). Юнаки – 0:3
15 тур. 24 серпня
Підгір’я – Печеніжин – 1:0 (Гринишин, 40). Юнаки – 1:1.
16 тур. 31 серпня
П’ядики – Підгір’я – 1:2 (Андріяш, 24 – Дутчин, 27, Татарський, 58). Юнаки – 2:1
17 тур. 7 вересня
Підгір’я – Делятин – 1:0 (Татарський, 80). Нереалізоване пенальті: Шпільчак, 42 (П). Юнаки – 1:1
18 тур. 10 вересня
Болехів – Підгір’я – 1:0 (Журахівський, 87)
19 тур. 21 вересня
Підгір’я – Кути – 2:1 (Калінковський, 53, Шпільчак, 61 – Вийчук, 40). Юнаки – 3:0.
20 тур. 28 вересня
Верховина – Підгір’я – -:+.Юнаки--:+
21 тур. 5 жовтня
Підгір’я – Тлумач – 1:3 (Шпільчак, 39 – Б.Павлюк, 3, Р.Шуляр, 80, 84). Юнаки – 0:1.
22 тур. 12 жовтня.
Побережжя – Підгір’я – -:+. Юнаки – -:+
Дорослі зайняли 5 місце (36 оч),юнаки 4 (41 оч)