Календар ігор районних змагань з футболу 2009 року (перше коло) - 13 Квітня 2009 - Богородчанський футбол
П"ятниця, 09.12.2016, 12:35
Богородчанський футбол
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайта
Мини-чат
200
Наше опитування
Як виступила команда ФК"Підгір"я" у 2 лізі чемпіонату області
Всього відповідей: 55
Головна » 2009 » Квітень » 13 » Календар ігор районних змагань з футболу 2009 року (перше коло)
Календар ігор районних змагань з футболу 2009 року (перше коло)
21:27
Змагаються команди:

1. Горохолино     7. Росільна
2. Глибоке          8. Манява-Маркова
3. Грабовець      9. Підгір'я
4. Дзвиняч         10. Саджава
5. Іваниківка     11. Старі Богородчани
6. Космач          12. Старуня


І тур 12 квітня                                     
1. Старуня - Манява-Маркова           
2. Росільна - Космач                         
3. Іваниківка - Глибоке                   
4. Грабовець - Дзвиняч                    
5. Старі Богородчани - Саджава      
6. Горохолино - Підгір'я                  

II тур 26 квітня
7. Манява-Маркова - Підгір'я
8. Старуня - Росільна
9. Космач - Іваниківка
10. Глибоке - Грабовець
11. Дзвиняч - Старі Богородчани
12. Саджава - Горохолино

III тур 3 травня
13. Росільна - Манява-Маркова
14. Іваниківка - Старуня
15. Грабовець - Космач
16. Старі Богородчани - Глибоке
17. Горохолино - Дзвиняч
18. Підгір'я - Саджава


9-10 травня (субота,неділя)
Кубок пам'яті І. Семанчука - Горохолино


IV 17 травня                                          
19. Манява-Маркова - Саджава           
20. Росільна - Іваниківка                   
21. Старуня - Грабовець                    
22. Космач - Старі Богородчани                
23. Глибоке - Горохолина                
24. Дзвиняч -Підгір'я                         

V тур 24 травня
25. Іваниківка - Манява-Маркова
26. Грабовець - Росільна
27. Старі Богородчани - Старуня
28. Горохолино - Космач
29. Підгір'я - Глибоке
30. Саджава - Дзвиняч

VI тур 31 травня
31. Манява-Маркова -Дзвиняч
32. Іваниківка - Грабовець
33. Росільна - Старі Богородчани
34. Старуня - Горохолино
35. Космач - Підгір'я
36. Глибоке - Саджава


VII тур 7 червня                                     
37. Грабовець - Манява-Маркова       
38. Старі Богородчани - Іваниківка   
39. Горохолино - Росільна                 
40. Підгір'я - Старуня                        
41. Саджава - Космач                       
42. Дзвиняч - Глибоке                     

VIII тур 14 червня
43. Манява-Маркова - Глибоке
44. Грабовець - Старі Богородчани
45. Іваниківка - Горохолино
46. Росільна - Підгір'я
47. Старуня - Саджава
48. Космач - Дзвиняч

IX тур 21 червня
49. Старі Богородчани - Манява-Маркова
50. Горохолино - Грабовець
51. Підгір'я - Іваниківка
52. Саджава - Росільна
53. Дзвиняч - Старуня
54. Глибоке - Космач

X тур 28 червня                                 
55. Манява-Маркова - Космач          
56. Ст.Богородчани - Горохолино      
57. Грабовець - Підгір'я                    
58. Іваниківка - Саджава                 
59. Росільна - Дзвиня                       
60. Старуня - Глибоке                    

XI тур 5 липня
61. Горохолино - Манява-Маркова
62. Підгір'я - Старі Богородчани
63. Саджава - Грабовєць
64  Дзвиняч - Іваниківка
65. Глибоке - Росільна
66. Космач - Старуня

11-12 липня (субота, неділя) Кубок пам'яті П. Перепічки


Протягом чемпіонату району буде проведено Кубок Богородчанського району з футболу серед юнаків та дорослих команд (розклад ігор буде визначено в ході чемпіонату).

Примітка:
Початок матчів у вихідні дні
о 15.00 год. - юнаки; о 16.30 -дорослі.
Початок матчів у робочі дні
о 17.00 год. - юнаки; о 18.30 -дорослі.

Комітет з проведення змагань БРФФ


сайт села Глибоке
Просмотров: 618 | Добавил: bogrykifootball | Рейтинг: 1.0/3 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Календар новин
«  Квітень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright tisha corp © 2016 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz