Всього відповідей: 61
Головна » 2009 » Травень » 21 » "Газовик" вже п"ятий
"Газовик" вже п"ятий
11:05
В чемпіонаті області – чергова зміна на чолі турнірної таблиці. Після тижневої перерви на вершину повернулася «Кадоган-Дельта» з Гвіздця. Вона єдина з-поміж трійки лідерів уникла втрат минулої неділі.
Цікавих результатів у турі не бракувало. Найбільш несподіваний зафіксовано в Калуші. Місцевий ФК здобув першу перемогу в чемпіонаті. Його «жертвою» став не хтось з середнячків, а на той момент лідер перегонів – «Бескид». Надвірнянці отримали у власні ворота аж три «сухі» м’ячі.
Заледве врятувався у Галичі інший фаворит – яремчанські «Карпати». Господарі першими досягли успіху, а потім ще й пенальті не реалізували. І лише за 16 хвилин до фінального свистка яремчанці відігралися. «Карпати», котрі мають гру в запасі, й надалі залишаються потенційним лідером чемпіонату.
На четверту позицію тишком-нишком вибрався снятинський «Спартак», що завдав чергової поразки долинському «Нафтовику». Турнірні претензії снятинців у неділю перевірить «Княгинин». Команда з Підгайчик поволі надолужує втрачене на старті. В 7-му турі вона здолала «Тепловик».
Чемпіонат Івано-Франківщини.
1 ліга.
7 тур.
17 травня.
“Хутровик” – “Придністров’я” – 0:1 (Б.Павлюк, 74). Юн. – 3:1.

“Нафтовик” – “Спартак” – 1:2 (Копистянський, 4 – К.Гаврилюк, 40, Ганущак, 41). Юн. – 0:3.
“Кадоган- Дельта” – “Пробій” – 2 (Янчик, 31, 65). Вил.: Корнута, 84 – Партан, 49. Юн. – 1:1.
 “Калуш” – “Бескид” – 3 (Козій, 15, Олевич, 75, А.Король, 78). Юн. – 2:1.

“Газовик” – “Сокіл” – 0. Юн. – 2.

“Галичина-Енергетик-2” – “Карпати” – 1:1 (Вітовський, 17 – Мадяр, 74). Нереал. пен.: Вітовський, 24. Юн. – 0:6.

“Княгинин” – “Тепловик” – 1 (Марук, 53). Юн. – 0:2.

Матч “Чорногора-Ніка” – “Тужилів” відбудеться 10 червня.