Календар ігор районних змагань з футболу - друге коло - 17 Липня 2009 - Богородчанський футбол
П"ятниця, 09.12.2016, 12:40
Богородчанський футбол
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайта
Мини-чат
200
Наше опитування
Як виступила команда ФК"Підгір"я" у 2 лізі чемпіонату області
Всього відповідей: 55
Головна » 2009 » Липень » 17 » Календар ігор районних змагань з футболу - друге коло
Календар ігор районних змагань з футболу - друге коло
09:53

Календар 
ігор районних змагань з футболу
2009
друге коло

ХІІ тур 2 серпня


66. Манява-Маркова – Горохолина
67. Старі Богородчани – Підгір’я
68. Грабовець – Саджава 
69. Іваниківка – Дзвиняч 
70. Росільна – Глибоке  

ХІІІ тур 9 серпня

71. Горохолино – Старі Богородчани 
72. Підгір’я – Грабовець 
73. Саджава – Іваниківка 
74. Дзвиняч – Росільна 
75. Глибоке – Старуня 

ХІV тур 16 серпня

76. Манява-Маркова – Старі Богородчани 
77. Грабовець – Горохолина 
78. Іваниківка – Підгір’я 
79. Росільна – Саджава 
80. Старуня – Дзвиняч  

ХV 23 серпня

81. Глибоке – Манява-Маркова  
82. Старі Богородчани – Грабовець 
83. Горохолина – Іваниківка  
84. Підгір’я – Росільна 
85. Саджава – Старуня 

ХVІ тур 30 серпня

86. Манява-Маркова – Грабовець 
87. Іваниківка – Старі Богородчани 
88. Росільна – Горохолина 
89. Старуня – Підгір’я  
90. Дзвиняч – Глибоке

ХVІІ тур 6 вересня

91. Дзвиняч – Манява-Маркова  
92. Грабовець – Іваниківка 
93. Старі Богородчани – Росільна 
94. Горохолина – Старуня  
95. Саджава – Глибоке

ХVІІІ тур 13 вересня

96. Манява-Маркова – Іваниківка 
97. Росільна – Грабовець 
98. Старуня – Старі Богородчани  
99. Глибоке – Підгір’я  
100. Дзвиняч – Саджава 

ХІХ тур 20 вересня  

101. Саджава – Манява-Маркова
102. Іваниківка – Росільна 
103. Грабовець – Старуня  
104. Горохолина – Глибоке  
105. Підгір’я – Дзвиняч (21 вересня)

ХХ тур 27 вересня

106. Манява-Маркова – Росільна 
107. Старуня – Іваниківка  
108. Глибоке – Старі Богородчани
109. Дзвиняч – Горохолина  
110. Підгір’я – Саджава  

ХХІ тур 4 жовтня

111. Підгір’я – Манява-Маркова (14 жовтня)
112. Росільна – Старуня 
113. Грабовець – Глибоке 
114. Старі Богородчани – Дзвиняч 
115. Горохолина – Саджава 

ХХІІ тур 11 жовтня

116. Манява-Маркова – Старуня 
117. Глибоке – Іваниківка 
118. Дзвиняч – Грабовець 
119. Саджава – Старі Богородчани 
120. Підгір’я - Горохолина

Після закінчення чемпіонату району будуть проведені матчі за суперкубок з футболу серед юнаків та дорослих на нейтральному полі

Примітка:
Початок матчів у вихідні дні о 14.00 год. – юнаки; о 15.30 – дорослі.
Початок матчів у робочі дні о 17.00 год. – юнаки; о 18.30 – дорослі.

Комітет з проведення змагань БРФФ


БРФФ
Просмотров: 619 | Добавил: bogrykifootball | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Календар новин
«  Липень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright tisha corp © 2016 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz