Наше опитування
Як виступила команда "Газовик" Богородчани в 1 лізі чемпіонату області
Всього відповідей: 52
Головна » 2009 » Жовтень » 02

За три тури до фінішу першість у турнірі дорослих складів здобув новачок змагань – «Юніор» з селища Лисець. Успіх прийшов до лисецької команди після перемоги над своїм найближчим переслідувачем – кутськими «Карпатами».
Захопивши ініціативу, господарі до перерви з інтервалом у кілька хвилин двічі вразили ворота «Карпат». Гості, однак, не здалися. В середині другого тайму вони отримали чисельну перевагу. Але їх атаки гасив захист «Юніора». Згодом господарям вдалася результативна контратака і доля матчу була вирішена.
Нагадаємо, що футболісти Лисця восени повернулися на обласну арену після 20-річної перерви. І одразу команда зійшла на найвищий щабель п’єдесталу.
Іван Яблонський

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 19 тур. 27 вересня.
Делятин – Брошнів – 2:1 (Мегалюк, 14, Небелюк, 28 – Волошинович, 87). Вил.: Ричковський, 88 (Б). Юн. – ... Читати далі »

Переглядів: 1227 | Додав: bogrykifootball | Дата: 02.10.2009 | Коментарі (0)

За шість турів до фінішу напруга в чемпіонаті регіону сягнула точки кипіння. Не зумівши виграти два домашні матчі поспіль, яремчанські «Карпати» подарували надію на перемогу у турнірі «Дельті» з Гвіздця. І хоч яремчанці, котрі мають дві гри у запасі, все ще залишаються потенційними лідерами чемпіонату, очкова відстань між лідерами скоротилася до мінімуму.
Вслід за «Дельтою» розжитися заліковими пунктами на полі «Карпат» зумів претендент на «бронзу» – франківський «Тепловик». Команди зіграли у відкритий футбол, потішивши публіку одразу шістьма голами – 3:3. Причому господарыі відігралися лише на останній хвилині.
Тепер всі з нетерпінням очікують на візит «Карпат» у Підгайчики. В грі з місцевим «Княгинином», не виключено, може вирішитися доля золотих нагород. Згаданий поєдинок має значення і в боротьбі за третю сходинку, адже підгаєцька команда не ... Читати далі »
Переглядів: 1177 | Додав: bogrykifootball | Дата: 02.10.2009 | Коментарі (0)