чи багато футбольних змагань проводиться в районі
Всього відповідей: 55
Головна » Архів новин
"Газовик(Богородчани)-"Бескид"(Надвірна)-4:2(3:1)

юнаки-1:3

Матч юнаків був непоганий. Надвірнянці добре налаштувались на гру проти одного із лідерів.Хоча першими пропустили ,але потім відповіли трьома голами.Відзначались двічі Сікач і один м"яч на рахунку Михайла Капущака.Друга поразка богородчанців і третя перемога надвірнянців за сезон.
В дорослих матч починався весело.Вже приблизно на 5 хвилині суддя призначив пенальті.Гравець "Газовика" невідпорно пробив у ліву дев"ятку від воротаря.Через три хвилини, скориставшись бездіяльністю оборони гостей Анатолій Грицюк, після подачі з штрафного з ноги пробиває у праву дев"ятку.Рахунок стає 2:0.Ще через
декілька хвилин,знову момент біля воріт надвірнянців-штанга!.І нарешті перший момент у матчі створили бескидівці,пробивши із штрафного удару,але вище воріт.Потім був
ще один перспективний штрафний,але знову мимо.Десь на 30 хвилині захисник богородчанц ... Читати далі »
Переглядів: 669 | Додав: bogrykifootball | Дата: 02.06.2009 | Коментарі (0)

VI-й тур (31 травня 2009 року)
Манява-Маркова - Дзвиняч
Юнаки -:+;
Дорослі-:+;
Іваниківка - Грабовець
Юнаки 3:0 (голи: Р.Гринишин (2), А.Гринишин);
Дорослі 4:3 (голи: В.Гаргат, С.Атаманчук, П.Симкович, І.Фуштей - Р.Грабовецький, М.Землянський).
Росільна - Ст.Богородчани
Юнаки 1:2 (голи: Р.Савчин - Н.Челепіс, А.Полєк);
Дорослі 1:1 (голи: І.Паливода - Р.Дидик).
Старуня - Горохолино
Юнаки 4:3 (голи: С.Хоптюк, М.Лукач, О.Павлов, М.Качківський - І.Климів (2), І.Тимків);
Дорослі 4:2 (голи: І.Семенович, Р.Остащук (2), Д.Рицар - Д.Мельник, Д.Паламарчук).
Глибоке - Саджава
Юнаки 0:0
Дорослі 1:2 (голи: Д.Приймак - І.Середюк (2).

... Читати далі »
Переглядів: 777 | Додав: bogrykifootball | Дата: 01.06.2009 | Коментарі (0)

В середу 27 травня в м.Надвірна на синтетичній площадці стадіону "Нафтовик"пройшли змагання в 2 групі з міні-футболу на кубок голови Івано-Франківської ОДА серед
підняли прапор нашої ... Читати далі »
Переглядів: 1034 | Додав: bogrykifootball | Дата: 30.05.2009 | Коментарі (0)

27 травня

юнаки

Глибоке - Підгір'я - 1-4 (голи: Т.Завадський - П.Дмитрів (3), С.Крайник).

Іваниківка - Росільна - 1:1
(голи: Т.Гаргат - С.Сало).

Горохолина - Саджава - 5:3
(І.Климів (2), Н.Ковтун, І.Тимків, Б.Капущак - В.Жирик (2))

28 травня

дорослі

Глибоке - Підгір'я 1:3 (голи: В.Козоріз - Т.Дмитрів, А.Дутчин, П.Міщук)

Горохолина - Росільна - 1:1 ( голи: І.Паламарчук - А.Карабінович)

Старуня - Манява-Маркова - +:-

БРФФ
Переглядів: 775 | Додав: bogrykifootball | Дата: 29.05.2009 | Коментарі (0)

ФК "Тужилів" 5:1 "Газовик"
24 травня, 16:00.
с. Тужилів, стадіон "Колос", 350 глядачів.
Арбітр: Нізола Андрій.
Асистенти: Царьков Микола, Герега Володимир.
ФК "Тужилів": Назарук (Волощук 83), Рибчак (Гошовський 83), Остапюк (Бубісь 85), Бігун, Локатир, Магас, Джус (Таратула 86), Сас, Яців, Ляхович, Марчук.
"Газовик": Пташник, Процак, Стельмахович, Тащук, Клебан (Русак 46), Мотуз, Руснак, Паславський, Дидич, Кульчак, Грицюк (П'ятничук 80).
Попередження: Ляхович - Руснак.
Голи: Остап'юк 27, Джус 40, Ляхович 43, 84, 86 - Паславський 14.

юнаки-1:1

Переглядів: 715 | Додав: bogrykifootball | Дата: 26.05.2009 | Коментарі (0)

"Яспіль" 0:1 ФК "Підгір'я"
Ясенів Пільний, стадіон "Колос", 400 глядачів.
Арбітр: Острижнюк Мирон (Ів-Франківськ)
Асистенти: Зубів Віктор, Дебенко Ігор (Ів-Франківськ)
"Яспіль": Орищук, Бондарук, Сливка, Матієк, Дутка, Книгницький, Ілюк, Гавриш, (Никифорук 75) Дмитрук (Візінський 78), Коновалик.
ФК "Підгір'я": Тимків, Салій, Михайлишин, Збіглей (Петрунчак 11), Захарчук, Шпільчак, Бартиш, Канюс, Подригуля, Павлюк, Мачошак.
Попереджен ... Читати далі »
Переглядів: 716 | Додав: bogrykifootball | Дата: 26.05.2009 | Коментарі (0)

Завтра, в середу 27 травня, на синтетичній площадці стадіону "Нафтовик" м.Надвірна пройдуть зональні змагання з міні-футболу на кубок голови Івано-Франківської ОДА серед збірних дитячих команд міст та районів області (1994 р.н. і молодші).

В Надвірянській зоні беруть участь команди з:

Надвірнянського р-ну

Богородчанського р-ну

Тисменицького р-ну

м.Івано-Франківськ

м.Яремче

Виходять з зони дві команди,які будуть грати у фінальній частині в м.Івано-Франківськ з суперниками інших трьох зон.

Початок змагань о 10-30

Футбол Надвірнянщини
Переглядів: 773 | Додав: bogrykifootball | Дата: 26.05.2009 | Коментарі (0)

Саджава - Дзвиняч

Дорослі - 1:3 (голи: А.Середюк - А.Вірстюк, І.Дубей, М.Лаврій)

Юнаки - 2:2 (голи: В.Жирик, С.Криховський, І.Дребот, С.Урсу)

Іваниківка - Манява-Маркова

Дорослі - 6:3 (голи: П.Симкович, С.Атаманчук, І.Фуштен, М.Катрич, В.Гаргат, В.Рудько (автогол) - І.Процюк (2), В.Гоцанюк).

Юнаки - 4:2 (голи: Р.Якубів (2), Р.Гринишин (2) - П.Крицький, І.Якубів (автогол)).

Підгір'я - Глибоке

Дорослі - 3:1 (голи: Т.Нич, В.Онуфрак, А.Висоцкіс - Д.Лунь)

Юнаки - 0:3 (голи: Н.Дутчин (2), Д.Дем'янів)

Старі Богородчани - Старуня

Дорослі - 2:1 (голи: Р.Дидич (2) - Р.Остащук)

Юнаки - ... Читати далі »

Переглядів: 688 | Додав: bogrykifootball | Дата: 26.05.2009 | Коментарі (0)

Кубок Богородчанського району з футболу серед юнаків та дорослих команд розпочнеться з 27 травня. З метою визначення суперників було проведене жеребкування, за результатами якого команди юнаків сіл Старуня, Дзвиняч, Старі Богородчани, Манява-Маркова, та Грабовець одразу гратимуть в другому колі. Інші ж отримали суперників і будуть боротися за вихід у друге коло.
Команди дорослих, які минулого року посіли 1-5 місця в районному чемпіонаті автоматично вийшли в друге коло. Решту команд отримали суперників за жеребкуванням.

До вашої уваги розклад ігор:

Юнаки: (27.05.2009)                            Дорослі (28.05.2009)

Глибоке - Підгір'я                            ... Читати далі »
Переглядів: 784 | Додав: bogrykifootball | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (0)

Розпочався чемпіонат району з футболу. На відміну від минулорічного чемпіонату, цього року змагатимуться, крім дорослих складів, юнацькі колективи, а також введено нейт­ральне суддівство. Центральними матчами першого туру стали поєдинки в Грабовці та Старих Богородчанах. Гостем грабовецьких футболістів - бронзових при­зерів минулорічного чемпіона­ту - був срібний призер 2008 року ФК «Дзвиняч». Гра дорос­лих складів пройшла при пере­вазі гостей, які двічі змушува­ли господарів починати з цен­тра поля. Минулорічний чемпіон району - ФК «Саджава» грав на виїзді зі старобогородчанськими «Карпатами» - во­лодарями цьогорічного кубка районної федерації. Матч дорос­лих складів від ... Читати далі »
Переглядів: 798 | Додав: bogrykifootball | Дата: 21.05.2009 | Коментарі (0)