Всі матчі команди в 2008 році Кубок Мирослава Думанського
Група А (Підгір’я)
ФК «Підгір’я» – «Газовик» Богородчани – 0:1 (Грицюк, 21). Вилучення: П’ятничук, 79 (Г), Романюк, 89 (Г).
«Газовик» – «Карпати» – 1:4 (Шинкарик, 38 – І.Ципердюк, 16, Руснак, 54, Василів, 81, Вовчак, 89).
«Газовик» – «Чорногора-Ніка» – 5:2 (Грицюк, 49, 51, 70, 89, Пороговський, 89 – Р.Шевчук, 7, 41).
Півфінал.
«Тепловик» – «Газовик» – 4:0 (Соколишин, 1, Гладій, 16, Уграк, 14, О.Шевчук, 53). Вилучення: Стельмахович, 44 (Г), Стоцький, 86 (Г).
Матч за 3-тє місце.
“Газовик” – “Княгигин” – 1:0(Дидич, 27).
Кращий бомбардир кубку – А.Грицюк («Газовик») – 5 голів.
Чемпіонат Івано-Франківшини.
1 тур. 30 березня.
ФК «Тужилів» -«Газовик» - 2:1 (Копистянський, 63, Яців, 89 - Грицюк, 37). Юнаки - 3:2
2 тур. 6 квітня
«Газовик» – «Енергетик-Галичина-2» – 0:0 . Юнаки – 5:0
3 тур. 13 квітня
«Цементник» – «Газовик» – 3:0 (Сас, 25, 78, Редушко, 45). Юнаки – 0:2.
4 тур. 20 квітня
«Газовик» – «Бескид» – 1:4 (Грицюк, 10 – Нагірний, 7, 14, Вонс, 87, Зварич, 90+1). Юнаки – 1:3
Кубок Івано-Франківщини. 1/16 фіналу.
1 травня
«Чорногора-Ніка» – «Газовик» – -:+ (відмова господарів).
5 тур. 4 травня
«Пробій» – «Газовик» – 0:2 (Грицюк, 40, Романюк, 83). Юнаки – 1:5.
6 тур. 11 травня
«Газовик» – «Карпати» – 0:3 (Р.Ципердюк, 20, 40, Василів, 28). Юнаки – 2:0.
Кубок Івано-Франківщини. 1/8 фіналу. Перші матчі. 15 травня
Через відмову від виступів у турнірі богородчанського «Газовика» без боротьби до наступного етапу вийшли яремчанські «Карпати».
7 тур. 25 травня
«Газовик» – «Сокіл» – 0:0. Вилучення: Босак, 19 (С). Юнаки – 3:3.
9 тур. 1 червня
ФК «Калуш» – «Газовик» – 2:2 (А.Король, 54, Козій, 67 – І.Клебан, 15, Мотуз, 56). Юнаки – 0:1.
10 тур. 5 червня.
«Газовик» – «Прикарпаття-2» – 0:0. Юнаки – 0:2.
11 тур. 15 червня
«Тепловик» – «Газовик» – 0:3 (І.Романюк, 43, Грицюк, 69, Кульчак, 80). Вилучення: Лесів, 75 (Т). Юнаки – 3:2.
12 тур. 19 червня.
«Княгинин» – «Газовик» – 1 (Імангулов, 8). Вилучення: І.Клебан, 70 (Г).
Юнаки – 1:3.
13 тур. 22 червня
«Газовик» – «Кадоган-Дельта» – 1:3 (Дидич, 10 – Ясуник, 45+1, 80, Зуєнко, 62). Юнаки – 1:0.
14 тур. 29 червня
«Покуття-Нептун» – «Газовик» – 1:3 (Мироняк, 49-п. – Грицюк, 11, 68, Р.Мотуз, 21). Юнаки – 0:5.
15 тур. 6 липня
“Газовик” – “Гуцульщина” – 2:1 (І.Петрів, 22, М.Пташник, 77 – Козлан, 71). Юнаки – 6:2
16 тур. 3 серпня
«Газовик» – ФК «Тужилів» – 0:3 (Яців, 57, Джус, 75, Курташ, 90). Юнаки – 2:0.
17 тур. 6 серпня.
Матч «Енергетик-Галичина-2» – «Газовик» перенесено
19 тур. 24 серпня
«Бескид» – «Газовик» – 6:1 (Вонс, 36-п., Ткачук, 54, Гладій, 58, Т.Данилюк, 73, 89, 90 – Гуцман, 82). Вилучення: О.Данилюк, 37 (Б). Юнаки – 6:1.
20 тур. 31 серпня
«Газовик» – «Пробій» – 1:2 (Паславський, 54 – Партан, 7, Гурак, 45). Нереалізоване пенальті: Партан, 6 (П). Юнаки – 3:2.
21 тур. 7 вересня
«Карпати» – «Газовик» – 2:1 (Веретко, 2, Уграк, 59 – Грицюк, 50). Юнаки – 2:0.
11 вересня. Резервний день
«Енергетик-Галичина-2» – «Газовик» – 4:2 (Тарас, 3, Гуменюк, 23, 81, Русановський, 61 – П’ятничук, 32, Мотуз, 41-п.). Вилучення: Процак, 75 (Г). Юнаки – 0:1.
22 тур. 14 вересня
«Газовик» – вихідний
18 тур. 17 вересня.
«Газовик» – «Цементник» – 1:3 (Кульчак, 64 – Вікарюк, 46, Царук, 48-п., 72-п.). Юнаки – 0:2.
23 тур. 21 вересня
«Сокіл» – «Газовик» – 1:1 (Стефанишин, 58 – Р.Мотуз, 27-п.). Юнаки – 0:0.
24 тур. 28 вересня
«Газовик» – ФК «Калуш» – 6:1 (Грицюк, 11, 63, Р.Мотуз, 25, 34, Гуцман, 71, Цібій, 85 – Коста, 80-п.). Вилучення: Олевич, 86 (К). Юнаки – 6:0.
26 тур. 9 жовтня
«Газовик» – «Тепловик» – 0:2 (Дронь, 70, Шайбан, 87). Юнаки – 1:1.
25 тур. 16 жовтня.
«Прикарпаття-2» – «Газовик» – 4 (Стельмахович, 6-авт., Баб’юк, 70, Т.Мельничук, 73, Коцаб’юк, 89). Юнаки – 1:0.
27 тур. 19 жовтня.
«Газовик» – «Княгинин» – 1:2 (Грицюк, 73 – Марук, 22, Бойчук, 67). Юнаки – 3:1.
28 тур. 26 жовтня
«Кадоган-Дельта» – «Газовик» – 1:0 (Буджак, 75). Юнаки – 3:0.
29 тур. 30 жовтня
«Газовик» – «Покуття-Нептун» – +:-. Юнаки – +:-
30 тур. 6 листопада
«Гуцульщина» – «Газовик»1:3 (Перкатюк, 52 – Гуцман, 3, Грицюк, 6, 39). Юнаки – 3:2.