Як виступила команда ФК"Підгір"я" у 2 лізі чемпіонату області
Головна » 2009 » Серпень » 03
2 серпня 2009 року. 17:00. товариський матч.
Богородчани. Стадіон ім. М. Поворозника. 150 глядачів.

"ЮН1ОР" : Борсук,Ск1цко,Кузик(С1рко),Шевченко,Кадайський,Ткачук(Герзун),Шп1ляревич,Данилюк,Бриндзей,Б1логубка,Дончак(Пол1скевич)

Вже на 3 хвилин1 "ЮН1ОР" в1дкив рахунок,Б1логубка на добиванн1 в1дправив головою мяч в пуст1 ворота,гол-0:1!! Але вже на 6 хвилин1 ГАЗОВИК зр1вняв,нападник богородчанц1в з метр1в семи в1д дальньо1 ст1йки ув1гнав мяч у ворота Борсука,гол-1:1!!!. Момент1в у першому тайм1 було ше багато але на висот1 були голк1пери обох команд.
2 тайм розпочався за переваги господар1в,що й вт1лилось у гол п1сля нав1су з флангу гравець господар1в забивае головою 2:1!!! Момент1в знову ж таки вистачало в обох команд так як в1дчувалось,що на суперник1в не тяж1е тягар турн1рних перегон1в. Лише на 83 хвилин1, знову ж таки Б1логубка, з кута воротарського майданчика встановив остаточну р1вновагу в рахунку-2:2!!!
Отож команди вже випробували сво1 сили 1 з нетерп1 ... Читати далі »

Переглядів: 748 | Додав: bogrykifootball | Дата: 03.08.2009 | Коментарі (0)